Koncesininko atrankos Viešojo ir privataus sektorių partnerystės projekto „Nemuno uostų (prieplaukų) išvystymas“ įgyvendinimui konkurso informacinė diena

2016-04-19
1_nuotrauka_middle
2016 m. balandžio 15 d. Kaune vyko „Koncesininko atrankos Viešojo ir privataus sektorių partnerystės projekto „Nemuno uostų (prieplaukų) išvystymas“ įgyvendinimui konkurso“ informacinė diena, kurią surengė Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija ir Valstybės įmonė Vidaus vandens kelių direkcija. Informacinė diena buvo skirta potencialiems investuotojams, besidomintiems viešojo ir privataus sektorių partnerystės projektu „Nemuno uostų (prieplaukų) išvystymas“.

Renginyje dalyvavo Susisiekimo ministerijos, Vidaus vandens kelių direkcijos ir VšĮ „Investuok Lietuvoje“ atstovai, kurie pristatė koncesijos konkursą, jo eigą ir nuostatas, ir supažindino su įrengta Marvelės krovininės prieplaukos infrastruktūra, kuri bus perduota valdyti koncesininkui.

Į Informacinę dieną atvyko atstovai iš penkių įmonių, taip pat dalyvavo Kauno rajono savivaldybės atstovas. Po pristatymų, renginio dalyviai domėjosi Nemuno upės vidaus vandens kelio priežiūra ir garantinio gylio užtikrinimu, navigacijos trukme, galimais kroviniais.

Po klausimų aptarimo renginio dalyviai kartu su organizatoriais aplankė Marvelės krovininę prieplauką ir susipažino su įrengta prieplaukos infrastruktūra.

Marvelės koncesijos konkurse paraiškų laukiama iki 2016 m. birželio 3 d. Siekiant sudominti užsienio investuotojus, yra paskelbti ir konkurso dokumentai anglų k. (neoficiali versija).

 

Pranešimai, parengti Informacinei dienai:

 

1. „Dėl viešojo ir privataus sektorių partnerystės projekto „Nemuno uostų (prieplaukų) išvystymas“ įgyvendinimo“. Pranešėjas Lietuvos Respublikos susisiekimo viceministras Saulius Girdauskas.

 

2. „Esminių konkurso nuostatų pristatymas“. Pranešėjas VšĮ „Investuok Lietuvoje“ Projektų valdymo departamento viešojo ir privataus sektorių partnerystės projektų analitikas Dainius Normantas.

 

3. „Marvelės krovininės prieplaukos techninių parametrų pristatymas“. Pranešėjas VĮ Vidaus vandens kelių direkcijos Uostų tarnybos vyriausiasis specialistas Gintaras Motiejaitis

Daugiau nuotraukų

Img_8245_thumb Img_8247_thumb Img_8252_thumb Img_8262_thumb Img_8266_thumb Img_8298_thumb Img_8275_thumb Img_8276_thumb Img_8301_thumb Img_8307_thumb