Aptartos krovinių pervežimo galimybės

2015-06-05
11_middle


            Šiandien, birželio 5 d., VĮ Vidaus vandens kelių direkcijos (VVKD) generalinis direktorius A. Ivanauskas susitiko su Kauno intermodalinio terminalo, pradėjusio veiklą š.m. gegužės mėn., grupės vadovu V. Lebedevu.
           

            Susitikimo metu buvo aptartos galimybės dalį krovinių iš Kauno intermodalinio terminalo (KIT) į Klaipėdą vežti per     Marvelės krovininę prieplauką. KIT grupės vadovas V. Lebedevas domėjosi konteinerių plukdymo baržomis Nemuno upe galimybėmis.


            VVKD generalinis direktorius A. Ivanauskas patvirtino, kad rugpjūčio mėn. VVKD planuoja atlikti pirmą bandomąjį krovinių gabenimą iš Marvelės prieplaukos Nemuno upe.


            Marvelės krovininės prieplaukos pirmojo etapo statybos darbai buvo baigti š.m. pavasarį. Planuojama, kad statybos užbaigimo dokumentų tvarkymas ir prieplaukos įregistravimas bus atlikti š.m. liepos mėn. Tolesnius prieplaukos plėtros etapus ketinama įgyvendinti suteikiant koncesiją privačiam sektoriui.


            Daugiau informacijos apie Marvelės krovininės prieplaukos statybos darbų I etapą galite rasti čia, apie Marvelės koncesijos projektą – čia

Daugiau nuotraukų

22_thumb