Apžvalginė kelionė su Kauno miesto vadovais

2015-06-05
1_middle

            Š.m. birželio 3 d. Valstybės įmonė Vidaus vandens kelių direkcija surengė apžvalginę kelionę laivu Nemuno upe, į kurią pakvietė Kauno miesto savivaldybės vadovus ir savivaldybės administracijos atsakingus darbuotojus. Direkcijos darbuotojai ir svečiai apžiūrėjo Nemuno salos prieigas, susipažino su Marvelės krovinine prieplauka.

Kelionės metu buvo aptartos stacionarių prieplaukų prie „Žalgirio“ arenos ir Kauno senamiestyje prie Vytauto Didžiojo bažnyčios statybos galimybės. Siūlyta pastatyti stacionarią, nevienodo aukščio krantinę, kuri suteiktų galimybę saugiai priplaukti laivams, esant skirtingam vandens lygiui. Tokiu principu yra įrengta Kauno keleivinė prieplauka (prie „Combo“). Taip pat pasiūlyta įrengti apšvietimą Kauno senamiesčio prieplaukoje prie Vytauto Didžiojo bažnyčios. Kelionės metu buvo aptarta ir sąnašų problema Nemuno ir Neries santakoje. AB "YIT Kausta" generalinis direktorius dalyvius supažindino su Neries dešiniajame krante vykdomu urbanistiniu projektu, jo įgyvendinimo etapais. Šiuo projektu numatyta pastatyti iki 400 butų.

Kelionės dalyviams buvo pristatyta Marvelės krovininė prieplauka, apsvarstytos skirtingų rūšių krovinių gabenimo Nemuno upe galimybės. Prieplaukos statybos darbai jau užbaigti, planuojama, kad š.m. liepos mėn. bus baigti tvarkyti statybos darbų užbaigimo ir prieplaukos registravimo dokumentai.

 

Daugiau nuotraukų

2_thumb