Darbo užmokestis.

VĮ Vidaus vandens kelių direkcijos darbuotojų vidutinis mėnesio darbo užmokestis eurais neatskaičius mokesčių


 
Pareigybės pavadinimas2015 m. 2016 m.  
 Vidutinis darbuotojų skaičiusVidutinis darbo užmokestis Eur Vidutinis darbuotojų skaičiusVidutinis darbo užmokestis Eur
Generalinis direktorius ir pavaduotojai, vyr. finansininkas3209232500
Vadovaujantys darbuotojai *3075033757
Vyr. specialistas88029816
Vyresn. specialistas76968701
Specialistas115939581
Laivų įgulų nariai1657222613
Kvalifikuoti darbininkai955510566
Darbininkai3735829432

*Vadovaujantys darbuotojai – skyrių vadovai, kapitonai, pamaininiai kapitonai.